Де придбати кур'єрські пакети оптом?

Відправника та одержувача об'єднує одне — бажання, щоб посилка прийшла в цілості та безпеці. З цією метою було винайдено кур'єрські пакети. Міцні та вологостійкі, оснащені спеціальним клапаном та непрозорі, вони стають ідеальною тарою та гарантією надійної доставки. Багато хто з вас постійно цікавиться питанням, де купити купити поштові пакети. Продукцію високої якості та за доступними цінами пропонує український виробник пакувальної продукції “WellPacks”.

курьерские пакеты оптом

Кур'єрські пакети для посилок

Кур'єрські пакети були винайдені спеціально для безпечних поштових відправлень. Головна їхня особливість — це наявність спеціального клапана, який після розтину повторно склеїти не вдасться. Завдяки такій упаковці вміст буде надійно захищений від несанкціонованого розтину та механічних пошкоджень. Кур'єрські пакети для посилок в Україні реалізує компанія “WellPacks”, оптом та в роздріб. Клієнт може придбати готову продукцію або оформити індивідуальне замовлення (з можливістю нанесення логотипу).

Без поштових пакетів неможливо уявити ефективну роботу служби доставки. Крім своєї основної функції пакет бере участь у створенні позитивного іміджу компанії. Тільки уявіть, що подумає про вас відправник, якщо отримає розкритий пакет або якщо вміст буде пошкоджено? Загалом пересилати документацію без відповідного пакування вважається поганим тоном.

Сфера застосування поштових конвертів

 • Зберігання архівних документів.
 • Перевезення не тендітних товарів.
 • Зберігання та транспортування цінних паперів.
 • Пересилання документації.

Пакети настільки зручні, що користувачі знайшли найширше застосування. Вони навіть можна зберігати ключі доступу від осередків у банку, а також транспортувати документи, книги, диски, гроші, цінні папери, фотографії та будь-який інший товар.

Переваги кур'єрських пакетів:

 

 • виріб герметичний та водонепроникний.
 • клапан має посилений шар клею.
 • щільні бічні шви надійно захищають вміст.
 • на білу поверхню зручно наносити адресу та маркування.
 • доступна ціна.

Де купити кур'єрські пакети для надсилання посилок та пошти оптом?

Здавалося б, сьогодні не проблема знайти місце, де можна придбати пакети для посилок оптом. Однак, хочеться знайти пропозицію, яка б влаштовувала по максимуму: якості виготовлення, швидкості виконання замовлення та ціні.

Таке місце є — це інтернет-магазин “WellPacks”. Ми пропонуємо продукцію власного виробництва, тому гарантуємо високу якість виробів. Придбати пакети ви можете як оптом, так і в роздріб, вибравши готові вироби або оформивши індивідуальне замовлення.

Клієнт отримує можливість:

 • отримати детальну консультацію з усіх питань.
 • оформити замовлення на виготовлення потрібної кількості продукції.
 • отримати готову продукцію протягом короткого часу.

Якісна упаковка — це важлива складова успішного бізнесу. Ваші клієнти та покупці, отримавши в руки надійно запечатаний пакет, внутрішньо будуть вам вдячні, тому наступного разу виберуть вас знову.