Як виробляють поліетиленові пакети?

Чи можете уявити своє життя без використання пластикових пакетів? Ця пакувальна продукція міцно увійшла в наше життя, в рази полегшивши побут. Фасувальні і побутові, промислові та будівельні, великі і маленькі, з виразний ручкою і з петелькою, з друкованими малюнками і без - і це далеко не весь перелік всіх пакетів, які знайшли таке широке застосування в житті людини. Що таке поліетиленовий пакет, знають всі, але ось як роблять поліетиленові пакети, відомо далеко не кожному. Сьогодні ми більш детально розглянемо це питання, і ми впевнені, що ви відкриєте для себе багато цікавого.

З чого роблять пакети?

Спочатку слід сказати, що пластикові пакети налічують не більше ніж сімдесятирічне історію. Батьківщиною їх є США, де продукція в 60-х роках почала масово надходити на ринок. І вже в 80-х вони стали активно використовуватися в усьому світі. З того часу технологія виробництва неодноразово удосконалювалася, проте базові принципи залишилися незмінними.

Етап №1. грануляція

Для виробництва поліетиленових пакетів використовується тонкий полімерний матеріал, який синтезується з газоподібного вуглеводню етилену. На практиці відомо отримання двох видів поліетилену, що залежить від умов протікання реакції полімеризації.


● Високого тиску. Поверхня таких пакетів гладка воскообразная. Самі пакети виходять м'якими, прозорими і еластичними.
● Низького тиску. Поверхня пакетів менш прозора, а самі вони виходять шелестять.
Деяка частина матеріалу, після проходження технологічного процесу, відправляється на рециркуляцію. А решта у вигляді гранул, які не мають кольору, слід безпосередньо на виробництво пакетів.

Етап №2. екструзія

Для отримання плівки з гранул використовується спеціальний пристрій - екструдер. Гранули в великий обсяги засипаються в бункер, який відправляють в нагрівальну камеру. Там при температурі від 180 градусів, гранули перемішуються і плавляться до однорідної маси. Потім отримана суміш видавлюється через спеціальне круглий отвір, і саме це задає майбутньої плівки потрібну товщину.

Екструдер має ще один спеціальний відділ, в якому створюється потік повітря для охолодження поліетиленового рукава. Після цього він надходить на барабан для намотування в рулони.

Етап №3. Нанесення друку і логотипів

Сьогодні однією з популярних послуг є виробництво пакетів з логотипами, що є ефективним маркетинговим інструментом. Нанесення логотипів та інших малюнків здійснюється двома популярними методами: флексографии (валиком) або шовкографії (трафаретом).


Етап №4. Розкрій і формування

Розкрій і формування - це важливий етап технологічного процесу виробництва поліетиленових пакетів. Поліетиленовий рукав розрізається за шаблоном, який має конкретні параметри довжини і ширини наших майбутніх пакетів. На цьому етапі відбувається формування донного шва і бічних складок виробів, Також формується донний шов і бічна складка, вирубуються (або вирізаються) ручки, а також відбувається спайка швів.


Завершальний етап

Наші пакети - практично готові. Їх залишається тільки розфасувати по партіях і відправити на перевірку якості. Після цього повністю готову продукцію можна відправляти замовникам.

Де можна замовити поліетиленові пакети?

Компанія "WellPacks" більше 15-ти років спеціалізується на виробництві поліетиленових пакетів. Ми активно співпрацюємо з представниками малого, середнього і великого бізнесу, а також реалізуємо продукцію роздрібних клієнтів. Ми не з чуток знаємо, як робити поліетиленові пакети такими, щоб вони на сто відсотків справлялися зі своїми завданнями, допомагали вести успішний бізнес і допомагали українцям полегшувати побутових завдання. У нас ви можете придбати потрібну партію пакетів за вигідною ціною з доставкою по всій Україні.