Як користуватись вакуумними пакетами для зберігання речей?

Вакуумні пакети для зберігання речей — безцінна знахідка для тих, у кого багато одягу та хто його цінує. Така упаковка дозволяє зменшити обсяг вмісту до 50%, а це означає, що в одну шафу тепер можна помістити вдвічі більше речей. Щоб це зробити, достатньо запакувати речі, відкачати пилососом повітря та прибрати їх у безпечне місце для зберігання. Однак у цьому процесі є деякі нюанси, про які варто знати, щоб зберегти якість речей у майбутньому.

вакуумні пакети для речей

Як користуватися вакуумними пакетами?

Всі ми чули мудрий вислів, який каже про те, щоб у наше життя прийшло щось нове, треба позбутися старого. Однак, це працює не завжди, тому що зазвичай ой як не любимо ми розлучатися зі старими речами, а купувати нові — інша справа. У результаті шафа заповнюється просто неймовірними темпами, а коли приходить зміна сезонів, виявляється, що ховати їх особливо нема куди. Саме для вирішення такої проблеми були створені вакуумні пакети для зберігання речей.

У такий пакет можна помістити практично будь-який одяг, а також текстиль, ковдри та навіть м'які іграшки. Завдяки відкаченню повітря  розмір пакета зменшиться вдвічі-втричі і в шафі запанує довгоочікуваний порядок.

Що є вакуумними пакетами для речей?

Для виготовлення такої упаковки використовується щільний поліетилен. Сам пакет має зручну зип-лок застібку та спеціальний клапан, через який видаляється повітря. Завдяки тому, що тиск у закритому пакеті знижується, створюється особливе середовище, в якому зменшуються процеси вологопоглинання та теплопровідності, а також загалом зникають умови, в яких можуть жити живі організми.

Таке вакуумне впакування одягу має масу переваг:

  • Захист вмісту. Герметичність упаковки захистить ваші речі від вогкості, сторонніх запахів та попадання шкідливих комах, які могли б зіпсувати одяг.
  • Довговічність виробу. За умови придбання якісного пакування, правильного та акуратного використання, один пакет можна використовувати кілька разів.
  • Зручність використання. Немає більш простого завдання, ніж упакувати речі в такий пакет.  
  • Економія місця. Об'єм речей після відкачування повітря зменшується в кілька разів, тому місця на ваших полицях буде набагато більшими.

Готуємо вакуумну упаковку речей 

У вашому будинку теж є речі, які можна зберігати у таких пакетах.  Це і постільна білизна, і верхній одяг, м'які іграшки, светри та інше. Однак, щоб не зіпсувати речі, важливо слідувати деяким нескладним правилам.

  • Речі для зберігання повинні бути чистими та сухими. Помістивши навіть трохи вологих або не дуже чистих речей, при розтині ви будете неприємно вражені неприємним запахом. Тому перед їх упакуванням, попрайте, просушіть або віддайте в хімчистку.
  • Перед упаковкою речі варто розсортувати за розмірами, призначенням та часом зберігання. Не варто в один пакет поміщати гостьову ковдру, яка може знадобитися незабаром і зимовий пуховик. Благо, є великий вибір пакетів різних розмірів, від дуже маленьких до великих.
  • Обов'язково перевірте, щоб будь-яка фурнітура була розміщена всередину, що захистить пакет від пошкоджень.
  • Завершальний крок — герметизація. Для відкачування повітря достатньо взяти звичайний пилосос та приставити його до отвору. Краще це робити не поспішаючи, обравши найпотужніший режим. Після того, як ви побачите, що пакет зменшився вдвічі-втричі, закрийте клапан кришкою.

Вакуумна упаковка речей — це необхідність для дбайливого зберігання одягу. В асортименті нашого магазину представлений великий вибір пакетів, тому ви зможете підібрати потрібну кількість відповідних розмірів.