Контакти

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00-18:00

Сб: 10:00-16:00

Наша Адреса:

Україна, г. Одесса, ул. Мельницька, 29

Наша пошта

Індивідуальне замовлення

Продукція зі складу

аватар профиля

Владіслав Коваленко

Замовив вакуумні пакети на пробу, бо сподобалась ціна, але не підійшов розмір, хлопці без питань поміняли на інший розмір

аватар профиля

Dmitry Rider

22 квітня зробив замовлення і протягом 15 хвилин з моменту оформлення справив 100% оплату за наданими реквізитами, пообіцяли відправити в понеділок 26-го. В день відправки передзвонила дівчина-менеджер, приголомшила, що відправити не можуть, нібито не встигли виготовити продукцію і що відправлять в п'ятницю, 30-го числа. П'ятниці минулого. За весь час немає ні накладної, ні навіть дзвінка або повідомлення в Viber. Ні вибачень, ні повідомлень - нічого. Результат: вимушена необхідність витрачатися і докуповувати в іншому місці, а також зроблені мені нерви. Тому, хлопці, є два варіанти розвитку ситуації: 1. Ви відправляєте весь мій замовлення за свій рахунок, - інше навіть не обмовляється. 2. Пан Дубінін і його колеги отримують можливість поспілкуватися зі слідчими, ст.190 КК ще не скасовували.

аватар профиля

Anna Kletyonkina

Замовляла крафтового пакети, мої улюблені. І великі, і поменше, і навіть зовсім маленькі для сипучих. Все швидко, якісно доступно за ціною 👌🏼 Спасибо огромное! ❤️

аватар профиля

Ann Yaps

Робила замовлення на кольорові кур'єрські пакети. Менеджер зв'язався дуже швидко і в терміни доставили моє замовлення. Залишилася дуже задоволена як якістю, так і обслуговуванням. Має намір працювати з цією компанією далі.

аватар профиля

Дмитрий Адамчук

Великий ассотімент, але не всі позиції були на моє замовлення. Менеджер досить швидко запропонував альтернативу. За ціною вийшло навіть дешевше ніж розраховував.