Яка упаковка екологічніша?

Хороша упаковка — це можливість захистити її вміст, а також важливий атрибут рекламного просування. Але що ми бачимо, коли отримуємо товар? Гори пластику, пінопласту та незліченну кількість шарів паперу, які відразу ж вирушають у смітник і в результаті — забруднюють планету. Власники бізнесу сьогодні розуміють, що екологічна упаковка з паперу чудово справляється із захисною функцією і є більш привабливою для споживачів. Сьогодні ми поговоримо про те, яка вона — найекологічніша упаковка, і поділимося креативними ідеями, як створити нешкідливу для природи, але привабливу для покупця упаковку.

найекологічніша упаковка

Що означає еко упаковка?

Насамперед те, що вона є безпечною для екології. Іншими словами, виробництво матеріалу для тари, її виготовлення, експлуатація, зберігання та утилізація не завдають шкоди природі.

Екологічна упаковка товарів відповідає:

  • Іміджу та репутації бренду. Покупці сьогодні віддають перевагу тим компаніям, які мають сильну екологічну репутацію.
  • Споживчий інтерес. Кількість прихильників еко руху постійно зростає, а це означає, що потрібно відповідати їхнім очікуванням.
  • Урядова політика. Використання екологічної упаковки вже стає нормою і на законодавчому рівні.

Еко-пакування для харчової продукції має широку сферу застосування. Вона активно використовується на підприємствах, які випускають харчову продукцію, в кафе та ресторанах, пунктах швидкого харчування та ін. кур'єри.

Екологічна упаковка продуктів виконує безліч важливих функцій:

  • Забезпечує збереження того, що знаходиться всередині. Якщо звичний пластиковий контейнер замінити на міцну картонну коробку, можна вирішити питання випадкового проливання вмісту. Така тара чудово тримає форму, зручна у використанні та не пропускає жодних сторонніх запахів.
  • Створює приємне перше враження. Жодна інша упаковка, як пластикова, не виглядає так банально. А ось картонна упаковка може здивувати своєю різноманітністю. Можна вибрати певний колір або поєднання кольорів, нанести малюнок, надрукувати логотип і загалом проявити креативність при оформленні.
  • Підтримує екологію. Одна з основних властивостей еко-упаковки полягає в тому, що її можна відправляти на вторинну переробку,  тому її можна використовувати неодноразово.
  • Стає прикладом для клієнтів. Турбота про екологію — це не чергове гучне гасло, це справа кожної людини. Створюючи  нешкідливу та безпечну упаковку, ви піднімаєтесь в очах споживачів і стаєте для них прикладом.

Наша компанія розуміє важливість захисту навколишнього середовища, тому основний наголос ми робимо на виробництво еко-пакування. Ми активно співпрацюємо з представниками малого та великого бізнесу, які поділяють нашу позицію та прагнуть також перейти на раціональне споживання природних ресурсів. Наша упаковка, виготовлена ​​з картону або крафт-паперу, не тільки подбає про природу, але й допоможе успішному просуванню вашого бізнесу.